The Expendables Film Yorumu

IMDB Link:
IMDB Puanı:
7.0/10
Yıl:
2010
Tür:
Aksiyon
Yönetmen:
Sylvester Stallone
Senaryo:
Sylvester Stallone, Dave Callaham
Süre:
1 saat 43 dakika
Puanım:
6/10
Oyuncular:
Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mickey Rourke, Dolph Lundgren, Steve Austin, Eric Roberts, Charisma Carpenter

     Merhabalar, dün akşam izlemiş olduğum The Expendables (Cehennem Melekleri) filminin yönetmenliğini ünlü oyuncu Sylvester Stallone üstlenmiş. Filmde birçok ünlü oyuncu yer almakta. Oyuncular listesinden de görebileceğiniz gibi bu kadar ünlüyü bir araya getirmek hiç de kolay olmasa gerek.

     Ünlülerimiz bir nevi paralı asker grubudur. Aldıkları işleri yerine getirmeye çalışırlar. Filmin konusu ve görevleri bir adadaki komutan rejimini yıkmaktır; ancak sonradan asıl görevlerinin bu olmadığını farkederler ve görevden vazgeçmek isterler. Bunun üzerine de olaylar başlar.

     Film genel olarak güzeldi; ancak bu güzellik sadece oyunculardan kaynaklanıyor. Filmin senaryosu bence çok basitti. Ayrıca patlama sahneleri vs. gibi görsel efekt gerektiren sahneler çok amatörce olmuş. Bu kadar ünlünün oynadığı bir filme yakışmamış açıkçası; ama aksiyon dolu bir film. Zaman öldürmek için izlenebilir.

Bu makaleye henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

*

warning
www.kemalkefeli.com.tr üzerindeki herhangi bir yazının veya kodun izinsiz olarak başka bir yerde kullanılması yasaktır.