Recep İvedik 4 Film Yorumu

IMDB Link:
IMDB Puanı:
4.2/10
Yıl:
2014
Tür:
Komedi
Yönetmen:
Togan Gökbakar
Senaryo:
Şahan Gökbakar
Süre:
1 saat 57 dakika
Puanım:
7/10
Oyuncular:
Şahan Gökbakar, Barış Bulut, Murat Ergür, Arda Hacıoğlu, Ece İncebay, İrfan Kangı, Aziz Karakaya, Berna Kızılkayalar, Cem Korkmaz, Serkan Sağdıç

     Geçen hafta gittiğim filmdi. Sinemada izlediğim ilk Recep İvedik filmi. Ani bir kararla bu filme gitmeye karar verdik. Fragmanı bile izlememiştim. Filmde bolca espri mevcut, 5 dakikada bir kahkaha atıyorsunuz. Yalnız size tavsiyem kalabalık seansa gitmeyin. 13-15 yaşındaki genç arkadaşlar her harekete güldüğü için filmin tadını alamayabilirsiniz. Konusu da dahil olmak üzere serinin diğer filmlerinden daha iyiydi gibi geldi bana. Ailecek izlememekte fayda var. Çünkü filmde bolca küfür ve el hareketi bulunmakta.

     Filmin konusu ise şu şekilde: Recep İvedik, mahallesindeki futbol oynayan çocuklara antrenörlük yapmaktadır. Kendisinin de küçüklüğünden beri top oynadığı, mahallendeki tek boş alan olan futbol sahasında antrenman yapmaktadırlar. Bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenen Recep, mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek adına burayı kendisi satın almak ister; ancak kendi yöntemleriyle parayı toplayamayınca, çareyi Maldivler’de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta arar.

Bu makaleye henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

*

warning
www.kemalkefeli.com.tr üzerindeki herhangi bir yazının veya kodun izinsiz olarak başka bir yerde kullanılması yasaktır.