Avengers: Infinity War Film Yorumu

IMDB Link:
IMDB Puanı:
9.0/10
Yıl:
2018
Tür:
Aksiyon, Macera, Fantastik
Yönetmen:
Anthony Russo, Joe Russo
Senaryo:
Christopher Markus, Stephen McFeely
Süre:
2 saat 29 dakika
Puanım:
8/10
Oyuncular:
Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana

     Filmi geçen hafta 3D altyazılı olarak izledim. Önceki Avengers filmini ve Marvel filmlerinin bir çoğunu izlemiştim. Film gerçekten güzel olmuş; ancak filmdeki kahraman sayısı çok fazla olduğu için senaryoyu bölerek anlatmak zorunda kalmışlar. Yani bi o tarafa bi bu tarafa bi şu tarafa çok parçalanmış gibi geldi bana. Önceki filmleri izlemeden gitmeyin elbette. Pek bir şey anlamazsınız. Zaten film direkt hikayeye giriyor. Yani karakterleri tanıtmıyorlar. Dolayısıyla önceki filmleri izlemediğinizde, bu kim, bu da kim, bu nerden çıktı gibi sorular arasında boğulursunuz. Marvel, devam filmi olacağını açıklamış duyduğum kadarıyla. Filmin sonunda kendinize böyle mi bitti, ne olacak şimdi gibi sorular sorabilirsiniz. Cevaplar sonraki filme kalacak. Grafik ve ses efektleri gayet başarılıydı. Birkaç aydır izlediğim en iyi filmlerden biriydi. Gitmenizi tavsiye ederim.

     Sonsuzluk taşlarını toplayıp büyük bir güce kavuşmak isteyen Thanos’un karşısına Marvel kahramanları çıkacak. Thanos 6 taşı toplamaya çalışırken, ayrı ayrı ekiplerle onu durdurmaya çalışacaklar.

 

Bu makaleye henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

*

warning
www.kemalkefeli.com.tr üzerindeki herhangi bir yazının veya kodun izinsiz olarak başka bir yerde kullanılması yasaktır.